Skąd pomysł na projekt?

Pewnego dnia nauczycielka z naszej szkoły przeczytała, że Estrada Rzeszowska ogłosiła konkurs "Młodzież {dla} Miasta". Nasza szkoła już trzy razy brała udział w tym projekcie, jednak w latach poprzednich było to w ramach zwykłego projektu, zorganizowania wydarzenia, a w tym - jest to konkurs 
z nagrodami. Mamy w szkole kilka osób ambitnych, więc od razu zaangażowano jedną z uczennic i pozwolono jej dobrać grupę projektową.

Razem zadecydowaliśmy, iż będziemy w tym roku propagować zdrowe życie! Coraz rzadziej widzimy uczniów którzy lubią ćwiczyć lub zamiast niezdrowego jedzenia wolą zdrowe alternatywy. Pora to zmienić!

Teraz jesteśmy tutaj i obiecujemy dać z siebie wszystko!

Kilka słów o naszych planach...

Proste, gra terenowa, znana i lubiana od dawna to gra z zadaniami i zagadkami organizowana zazwyczaj na świeżym powietrzu. W pierwszym etapie wyselekcjonujemy 10 grup po pięć osób, każda z innej szkoły. Etap główny będzie polegał na odkryciu w jak najkrótszym czasie hasła poprzez wykonanie zadań i zebranie punktów. Kolejny etap to podsumowanie punktów każdej z grup oraz przyznanie dodatkowych za czas pokonania całej gry. Ostatni etap to ogłoszenie zwycięzców i przyznanie nagród.

Przewidujemy mnóstwo dobrej zabawy!

Dlaczego takie plany?

Dla zdrowia! Zdrowie to jedna z rzeczy których nie doceniamy na co dzień, leżymy przed telewizorami i nażeramy się chrupkami z supermarketu.

Czy nie lepiej byłoby wyjść ze znajomymi na miasto, przejść się i zjeść razem obiad w jednej z rzeszowskich knajpek? Przecież tyle ich mamy!

Może pójść na siłownie, albo chociaż do parku, nie możemy zapomnieć jaki piękny dookoła nas jest świat!


Twórcy projektu

Grupę projektową tworzy ośmiu uczniów z klas o profilu technik reklamy z Zespołu Szkół Spożywczych im. Tadeusza Rylskiego w
Rzeszowie. Opiekę nad uczniami po raz trzeci sprawuję Pani mgr
Karolina Winiarska

Karolina Winiarska

Witam! Od trzynastu lat jestem nauczycielem języka angielskiego
w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie. Uwielbiam pracę
z młodzieżą, a wolne chwile poświęcam pasji - literaturze. Ponadto od 3 lat jestem szkolnym koordynatorem projektu.

Iga Bajda

Hej, nazywam się Iga! W marcu będę miała 18 lat, uwielbiam sport, książki i dobrą muzykę
Mam nadzieję, że spodoba wam się nasz konkurs, zapraszam
Alex Cholewa

Mam na imię Alex. Uczę się w Zespole Szkół Spożywczych im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie, mój kierunek zawodowy to technik organizacji reklamy. Moje dodatkowe hobby czy zamiłowanie to hodowla buldogów francuskich oraz handling - prezentuję psy na wystawach zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Zawsze dążę do wyznaczonego przez siebie celu.

Ela Dziadosz

Hejka, nazywam się Ela, za niespełna miesiąc skończę 18 lat. Uczęszczam do technikum Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie. Mój kierunek zawodowy to technik organizacji reklamy. Jestem osobą
z dużym poczuciem humoru i pozytywnym podejściem do życia. Staram się wykonywać swoje zadania na 100 % i nigdy się nie poddaje!

Faustyna Krawczyk


Witajcie, jestem Faustyna. Uczę się w Zespole Szkół Spożywczych
w Rzeszowie na kierunku technik organizacji reklamy. Hobbistycznie tańczę hip hop choreo. Jestem osobą, z którą każdy może się dogadać
i zawsze służę pomocą

Kamil Mazur

Cześć ! Mam na imię Kamil. Uczęszczam do Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie i kształcę się na kierunku technika reklamy. Moje hobby to sport, a w szczególności żeglarstwo. Dodatkowo jestem żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej. 

Ida Mikulska

Hej, jestem Ida! Mam 16 lat i jestem jednym z organizatorów tego
konkursu. Uwielbiam taniec i historie kryminalne. Uważam się za pozytywną i otwartą osobę. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie
z mojej stronyMichał Obacz


Witajcie, nazywam się Michał. Uczęszczam do Zespołu Szkół
Spożywczych w Rzeszowie, kształcę się na kierunku technik reklamy. Moją pasją jest praca z ludźmi. Zawsze stawiam sobie jasne cele, które staram się realizować. W każdym przedsięwzięciu, w które się angażuję, zawsze daję z siebie 100%.

Victoria Rząsa

Czeeeść! Jestem Victoria mam 17 lat. Jestem uczennicą Zespołu Szkół
Spożywczych w Rzeszowie na profilu technik reklamy. Lubię robić zdjęcia oraz odkrywać nowe miejsca. Zawsze staram się pozytywnie podchodzić do spraw oraz służyć pomocą gdy ktoś jej potrzebuje.